bosco
mtc
samsung
arena

23 червня 2017 року на базі стадіону «Динамо» пройшло свято Олімпійського дня та урочисте підняття олімпійського прапору.

 На святі було присутньо близько 500 осіб, серед яких: спортсмени, тренери, ветерани спорту, представники комітетів у справах сім’ї, молоді та спорту районних адміністрацій м. Харкова, почесні гості, учасники Олімпійських ігор, представники засобів масової інформації та інші.

Фото Noc Kharkiv.

 

  Багато спортсменів-олімпійців завітали на свято аби відсвяткувати свій професійний день та підтримати молодь в їх прагненнях до олімпійських вершин, серед яких: Рижкова Олександра - МСМК України з легкої атлетики; Бережна Тетяна - ЗМС України зі стрільби з луку; Сердюк Олександр - ЗМС України зі стрільби з луку; Коваль Вікторія - МСМК України зі стрільби з луку; Джигалова Людмила - ЗМС України з легкої атлетики, чемпіонка Олімпійських ігор 1988р. (Сеул) та 1992р. (Барселона); Чернонос Олександр - ЗМС України зі стрибків на батуті; Садурська Катерина - ЗМС України з синхронного плавання; Пригоров Олексій - ЗМС України зі стрибків у воду, бронзовий призер Олімпійських ігор 2008р.; Постушенко Олена - ЗМС України з легкої атлетики.

Фото Noc Kharkiv.

Майстер спорту міжнародного класу з настільного тенісу - Олена Ковтун - сказала декілька напутніх слів та побажала здоров’я, терпіння, завзяття молодим спортсменам на їх тернистому шляху.

 Фото Noc Kharkiv.

Усім учасникам свята та прихильникам спорту від імені Харківської обласної державної адміністрації, Харківської міської ради та Президента Національного олімпійського комітету України передали теплі слова привітання. На заході були присутні: Стороженко Сергій Михайлович - Радник голови Харківської обласної державної адміністрації з правових питань, Заступник голови відділення НОК України в Харківській області;  Кириленко Віталій Володимирович - Начальник Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, член НОК України, учасник Олімпійських ігор 1996 року в Атланті, США; Чубаров Олексій Сергійович - Директор Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради; Христоєв Сергій Вікторович        - Заступник начальника Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації; Кривенцова Олена Миколаївна - Начальник Харківського обласного відділення (філії) Комітату фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України; Христоєв Віктор Анатолійович - Голова відділення НОК України в Харківській області, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України; Ажиппо Олександр Юрійович - Ректор Харківської державної академії фізичної культури та спорту, Перший заступник голови відділення НОК України в Харківській області; Олійник Миколай Олександрович - Заслужений працівник фізичної культури та спорту України.

Фото Noc Kharkiv.

 Учасники свята отримали прапорці НОК України, значки, футболки та іншу атрибутику, а спонсор свята АТ «Хладопром» в особі Баришевського Олексія подарував кожному учаснику улюблений десерт усіх дітей - морозиво!

Фото Noc Kharkiv.

 Також гості побачили цікаві творчі виступи від Харківської молодіжної федерації черліденгу  та від Федерації естетичної гімнастики України в Харківській області. Дякуємо тренерам - Галдіной Валентині та Надеждіній Ользі - за гарні показові виступи!

Фото Noc Kharkiv.

Фото Noc Kharkiv.

Стороженко Сергій, Кириленко Віталій та Христоєв Віктор нагородили дипломом відділення НОК України в Харківській області та пам’ятним призом кращі команди області за підсумками виступів на Чемпіонаті України 2016/2017 рр. - волейбольний клуб «Локомотив», регбійний клуб «Олімп», жіночу команду з водного поло «Харків’яночка”, також за визначні спортивні досягнення та з нагоди 55-ї річниці педагогічної роботи Почесною грамотою Відділення нагороджено Місніченко Надію.

Фото Noc Kharkiv.

Фото Noc Kharkiv.

Фото Noc Kharkiv.

Фото Noc Kharkiv.

Вітаємо зі святом Олімпійського дня!

Citius, Altius, Fortius!

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ ТУТ

Фото Noc Kharkiv.