bosco
mtc
samsung
arena

Сім’я з Харківщини виборола бронзові нагороди на Всеукраїнських змаганнях «Мама, тато, я – спортивна сім’я»
15-17 червня 2018 року у найдавнішому місті Волинської області, місті Володимир-Волинський 20 спортивних сімей із 20 областей України змагались за кубок Всеукраїнських змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я 2018». На змаганнях Харківщину представляла сім’я Андрущенків Олег, Анна, Ростислав (с. Шарівка Валківський р-н) та представник команди Віктор Детюк. Усі сім’ї змагалися у спортивних естафетах та спортивній вікторині.

З великою радістю повідомляємо що за результатами змагань команда з Харківської області сім’я Андрущенків здобули бронзові медалі. З чим ми їх щиро ВІТАЄМО!

З 14 по 17 червня 2018 року в сербському місті Нові-Сад відбулися міжнародні юнацькі турніри з бадмінтону «Serbian U17 International» та «SerbianYouthInternational», на якому спортсмени Харківської області здобули три нагороди.

Медалі на турнірах були розіграні в п'яти вікових групах: U-17, U-15, U-13, U-11 та U-9. Харківщину на цих змаганнях представляли сім спортсменів, які завоювали 1 срібну та 2 бронзові нагороди.

Срібною призеркою змагань у віковій категорії U-15 стала харків’янка Варвара Фролова. Вона успішно дійшла до фіналу одиночного жіночого розряду, але в поєдинку за «золото» поступилася 14:21, 12:21 своїй співвітчизниці Ользі Тихорській з Дніпра.

В одиночному жіночому розряді вікової групи U-13 третє місце посіла харків’янка Олександра Боцман. В півфіналі вона поступилася 21:23, 10:21 майбутній переможниці турніру КалояніНалбатовій з Болгарії.

В категорії U-17 володаркою бронзової медалі в змішаній парній категорії стала харків’янка Поліна Бугрова, яка разом з Миколою Козубенко з Одеси успішно дійшла до півфіналу, де поступилася майбутнім срібним призерам з Сербії МихайлуТоміцута Марії Судімац.

Загалом на даних турнірах українські бадмінтоністи завоювали 2 золоті, 6 срібних та 6 бронзових медалей.

Згідно з календарним планом спортивно-оздоровчих та фізкультурних заходів на 2018 рік, у місті Черкаси з 13 по 19 червня 2018 року пройшов Чемпіонат України зі стрільби з лука. У змаганнях беруть участь понад 200 спортсменів з 8 областей України (Харківська, Львівська, Чернівецька, Херсонська, Сумська, Рівненська, Одеська, Черкаська), а також з Києва, що змагаються у категорії класичний та блочний лук.

17 червня завершилися фінали серед представників класичного лука і виступи для збірної команди м. Харкова були дуже успішні:

В особистих заліках в класичному луці - Чемпіонкою України серед жінок стала МСМК України – Павліченко Дар’я (вихованка ШВСМ), серед чоловіків срібним призером став МС України – Дікань Леонід, бронзовим МС України – Мамонтов Валерій (вихованці КЗ ХМ СДЮСШОР «КОМУНАР»).

У командних змаганнях серед чоловіків, переможцями чемпіонату України стала збірна команда Харків-1 (ЗМС України Віктор Рубан, МС України – Кравчук Микита, МС України - Мамонтов Валерій), срібло вибороли представники Чернівецької області, бронзу завоювала команда з Сумської області. Серед жінок золото завоювала команда Сумської області, срібло у команди Харків-1 (ЗМС України - Дубровіна Катерина, МСМК України - Павліченко Дар’я, МС України - Мазорчук Катерина), бронза дісталася представницям Чернівецької області.

Вітаємо з днем народження члена Відділення НОК України в Харківській області, Заслуженого тренер України зі стрибків на батуті, виховаватель таких визначних спортсменів як Чернонос Олександр та Москвіна Наталія. Олімпійська родина Слобожанщини щиро вітає зі святом і бажаємо всіх благ, здоров`я, оптимізму, нових звершень та перемог, миру, любові! Дякуємо за ваш вагомий вклад в розвиток Олімпійського руху регіону та за співпрацю

Перші територіальні змагання з дипломатичного багатоборства серед працівників консульських установ та іноземних представництв відбулися 16 червня в Харкові.
Захід був присвячений Міжнародному олімпійському дню і річниці створення Міжнародного олімпійського комітету та пройшов на території спортивного оздоровчого комплексу Аркада!.Організатрів спартакіади спортивне товариство Спартак відділення НОК України в Харківській області пдтримали управління у справах молоді та спорту Харківської обласної адміністрації Харківська міська рада та консусульство Республіки ТУреччини в місті Харкові.

У змаганнях взяли участь 11 команд, які представляли дев'ять країн (Азербайджан, Албанія, Бразилія, Німеччина, Ізраїль, Індія, Польща, Словаччина, Туреччина), дві міжнародні організації, а також команда Харківської міської ради. Учасники турніру змагалися в бадмінтоні, шахах, шашках, нардах, настільному тенісі, стрільбі з пневматичної гвинтівки і дартсі.

Під час відкриття змагань учасників спартакіади привітали заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко голова спортивного товариства Спартак Ігор Богданов та голова Відділення НОК України в Харківській області Віктор Христоєв який відкрив змагання та передав учасникам слова привітання від президента НОК України Героя України Сергія Бубки .
За підсумками змагань, в командному заліку 1-е місце посіла команда Почесного консульства Туреччини в Харкові на чолі з почесним консулом Володимиром Білим, 2-е місце - команда Почесного консульства Азербайджану, 3-є місце - збірна Ізраїлю.Всі учасники спартакіади отримали від організаторів памятні подарунки значки олімпійського дня кубки медалі та сертифікати за підписом Президента МОК ТОМАСА БАХА та Президента НОК України Сергія Бубки.
Учасники змагань сфотографувались на згадку та висловили свої пропозиції бачення :так Представник консультативної моніторингової місії Євросоюзу Кармело Лопес відзначив хорошу організацію змагань. «Відмінний захід! Тут можна було не просто добре провести час, але і дізнатися багато нових людей. Потрібно частіше проводити такі турніри, тому що вони дають спілкування і знайомства», - сказав він.«Ці змагання виконують ту задачу, якою і ми керуємося у своїй діяльності - зближувати людей і організації, тому що це приносить користь всім», - підкреслив представник команди Ізраїлю Міккі Каціф.
Олімпійські кільця єднають нас а учасники першої спартакіади підтримали пропозицію організаторів домовилися провести другий турнір взимку.