bosco
mtc
samsung
arena

На шостий день змагань в Олімпійському Ріо Україна виходить з трьома олімпійськими нагородами:

- Срібло – Сергій Куліш (кульова стрільба);

- Срібло – Олег Верняєв (спортивна гімнастика);

- Бронза – Ольга Харлан (фехтування).

Завдяки цим нагородам Україна сьогодні обіймає 30-ту сходинку загального медального рейтингу ХХХІ Олімпіади.

Серед харківських спортсменів, які беруть участь в Іграх, визначені результати в наступних видах:

1. СТРІЛЬБА З ЛУКА. Харківський атлет Віктор Рубан пройшов 1/32 фіналу, а в 1/16 поступився суперникові з Індонезії та закінчив боротьбу у Ріо.

2. ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ. Тетяна Біленко зупинилася на 1/16 фіналу, віддівши перевагу суперниці з Гонконгу, та вибула з турніру.

3. СПОРТИВНА ГІМНАСТИКА. Владислав Грико у складі української команди з багатоборства вийшов до фіналу, але посів лише 8 місце. На жаль, через травму у фіналі не зміг виступити один з членів команди, що завадило українським гімнастам на повну силу включитися у боротьбу за медалі.

4. ФЕХТУВАННЯ. В індивідуальних змаганнях харківський шпажист Дмитро Карюченко поступився в 1/32 фіналу колумбійському опонентові з рахунком 7:15. Але, виступи в Ріо для Дмитра ще не закінчені. 14 серпня о 16:30 у складі української команди з фехтування харків'янин вийде проти збірної команди Росії.

Продовжує боротьбу наша тенісістка Еліна Світоліна, яка в матчі третього кола перемогла першу ракетку світу - Серену Вільямс, та вийшла до чвертьфіналу. Для інших представників Харківщини виступи на змаганнях в Ріо ще попереду.

Бажаємо всім спортсменам вдалих виступів!