bosco
mtc
samsung
arena

                Сьогодні в ході засідання виконавчого комітету Харківського обласного відділення Національного олімпійського комітету України обговорювалося питання щодо стимулювання спортсменів, які займаються зимовими видами спорту.  «Ми проведемо зустріч з біатлоністами. Порадившись з ними, до Олімпіади 2014 року визначимося, хто потребує поліпшення житлових умов або ще чогось, і оголосимо про ті стимули, які вони зможуть отримати після Олімпіади за умови досягнення певних результатів», - сказав голова Харківського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Михайло Добкін.

 

Також на засіданні виконкому обговорювалось питання щодо видів спорту, на розвитку яких буде зроблений максимальний акцент у підготовці до Олімпіади в Ріо-де-Жанейро.

На засіданні виконкому ХОВ НОК України був присутній віце-президент НОК України, президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак. «Я хотів би передати вам слова подяки від президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки, тому що ваше відділення за останні два роки зробило великий крок уперед. Ми аналізували стан справ в Україні у всіх відділеннях. З аутсайдерів Харківське відділення вирвалося в лідери і за кількістю людей, залучених до олімпійського руху, і з проведення олімпійського уроку, Всеукраїнських змагань «Лелеченя», і за охопленням шкіл, в які ми передали олімпійську літературу, роботою зі спортсменами вищої майстерності, забезпеченням підготовки до Олімпіади в Лондоні. Яку не візьми сферу діяльності олімпійського руху, Харківська область сьогодні серед лідерів в Україні. Це дуже радує», - сказав Володимир Бринзак.

На засіданні виконкому шляхом голосування було прийнято рішення включити до складу комітету мера Харкова Геннадія Кернеса і його заступника Олександра Попова. Також загальним голосуванням була підтримана кандидатура Віктора Христоєва на посаду відповідального секретаря відділення НОК України. На цій посаді він змінить Дмитра Перепелицю.