bosco
mtc
samsung
arena

Герої других Європейських спортивних Ігор у Мінську!
Богдан та Віктор Бондаренко легка атлетика стрибки у висоту чемпіон в команді та бронзовий призер Ігор;Микола Буценко та Валерій Даниленко бокс!

Збірна України з боксу – найкраща команда Європейських ігор 2019

Національна збірна України з боксу виграла перше загальнокомандне місце на чоловічому боксерському турнірі на Європейських іграх, який з 21 по 30 червня проходив у Палаці спорту «Уручьє», що у Мінську (Білорусь).
За результатами змагань перше місце у загальному медальному заліку чоловічого боксерського турніру саме збірна України посіла перше загальнокомандне місце. В нашому активі: дві золотих, одна срібна та одна бронзова медалі, володарям яких стали: 
ЗОЛОТО: 
Вагова категорія 75 кг – Олександр ХИЖНЯК (дворазовий чемпіон Європи) 
Вагова категорія +91 кг – Віктор ВИХРИСТ (дворазовий чемпіон Європи) 
СРІБЛО: 
Вагова категорія 56 кг – Микола БУЦЕНКО (дворазовий віце-чемпіон Європи) 
БРОНЗА: 
Вагова категорія 69 кг – Євген БАРАБАНОВ
Окрім того здобувши перемогу у медальному заліку на Європейських іграх наша команда стала дворазовими Чемпіонами Європи. Нагадаємо, двома роками раніше саме збірна України тріумфально виступила на домашньому чемпіонаті Європи в Харкові посівши також перше місце. 
Варто також зазначити, що саме здобуті нагороди боксерської збірної України суттєво допомогли Україні вийти на третє місце у медальному заліку серед усіх видів спорту.

На данном изображении может находиться: 1 человек
Нет описания фото.
На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и обувь
Нет описания фото.
На данном изображении может находиться: 1 человек, улыбается, стоит