bosco
mtc
samsung
arena

Нові олімпійські спортивні горизонти та зустріч з тими, хто своєю працею пише історію спорту Слобожанщини та України! Сьогодні в дні святкування 25-ої річниці зимових Олімпійських Ігор в Норвежському місті Ліллехаммері в 1994 році на ковзанці "Салтівський лід" КЗ СДЮШОР зимових видів спорту Харківської міської ради та ковзанці "АЙСХОЛ" ТРЦ "ДАФІ" відбулась зустріч зі спортсменами та тренерами з фігурного катання (спеціалізація спортивні танці).

В зустрічі прийняли участь тренери та спортсмени груп вищої спортивної майстерності східного олімпійського центру, училища фізичної культури №2 та школи олімпійського резерву: Галина Чурилова, Юрій Балков, Маріана Козлова, Лариса Федорова, Олег Саприкін, Світлана Чернишова та провідні спортсмени танцювальні пари: Олександра Назарова та Максим Нікітін - учасники Олімпійських ігор 2018 року в Південній Кореї; чемпіони та призери України серед юніорів: Дарина Попова та Володимир Бєліков; Софія Лизогуб та Данило Єфременко; Анастасія Саммел та Микита Погорєлов; Марія Пинчук та Олег Муратов. А потім мали можливість завітати і на тренування в "Айсхол" до Світлани Чернікової - учасника Олімпійських ігор 1994 року в Норвегії, яка разом з Олекандром Сосненко були учасниками Олімпійських змагань.

Голова відділення НОК України Віктор Христоєв поздоровив всіх учасників та передав їм слова привітання від очільника НОК України Сергія Бубки. В подарунок всі учасники отримали від НОК України книгу "Фігурне катання на ковзанах. Енциклопедія в запитаннях і відповідях", а юні спортсмени з рук Світлани Чернікової "Твій перший Олімпійський путівник".

Всі мали можливість знову не тільки повернутись до минулих Олімпійських подій, що уже пережили дорослі спортсмени вспомини про ігри, а головне окреслити спільно плани на найближчу перспективу. Саме через декілька днів на наших спортсменів Олександру Назарову та Максима Нікітіна чекають виступи на чемпіонаті світу і Дарина Потапова та Володимир Бєліков на юніорському чемпіонаті світу. Успіхів вам у складі збірної команди України. А молодшим підкорити свою олімпійську вершину.

Треба було бачити як отримала свій олімпійський путівник з рук свого тренера юна фігуристка Рада і як вона з яким захопленням та гордістю розповідала про свого тренера Світлану Чернікову. Саме так і дорослі спортсмени дякували Галині Чуриловій та Юрію Балкову та їх колегам за їх сумлінну працю та любов. Все краще передається від покоління до покоління.

Пишаємося Вами! На згадку спільне фото.