bosco
mtc
samsung
arena

"О, спорт! Ти – мужність! ТИ-мир! Ти – натхнення!
Отримав ти з небес благословення, Ти – безупинний пошук всупереч рокам, Що далі відкриває дорогу всім зіркам!"
Саме ці слова лунали , коли спортивна, дружна родина сільськогосподарського товариства під керівництвом Леоніда Печериці зібралась на 40-й ювілейний розіграш кубку мужності з волейболу, присвячений 76-й річниці звільнення Шевченківського району від фашистських загарбників . 
Рівно 40 років назад у далекому 80 -му саме в цьому спортивному залі загальноосвітньої школи відбувся перший волейбольний турнір 
А всі 39 турнірів до сьогодення, проходять під керівництвом, організацією та безпосередньою участю славного та незмінного керівника товариства Печериці Леоніда . Його незламному спортивному духу можна тільки позаздрити. Та не тільки спортивними досягненнями славиться Леонід Трохимович. Він справжній професіонал – аграрій. І дуже доречно хочеться сказати слова народної селянської мудрості «Хвала рукам –що пахнуть хлібом». Саме господар господарства і викрив турнір та вітав всіх учасників спортивного свята яке зібрало мешканців села та їх волейбольну команду та гостей з Краснограда, Балаклії, та Шевченково.
Також зі словами привітання до учасників свята спорту звернулись: 
Старіков Сергій – заступник голови Шевченківської районної адміністрації
- Тарасенко Борис – радник голови райдержадміністрації та голова Шевченківської ради ветеранів.
- Христоєв Віктор - голова відділення Національного Олімпійського комітету України в Харківській області 
- чемпіон світу з кікбоксингу заступник голови обласного товариства "Колос" Віталій Єременко
- Карпов Анатолій Володимирович – бувший голова районного спорттовариства «Колос»
- Чабанний Володимир - директор "ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОННОГО ЦЕНТРУ ФІЗИЧНОГО ЗДОРОВ'Я НАСЕЛЕННЯ "СПОРТ ДЛЯ ВСІХ" ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
- директор Великохутірської ЗОШ Герман Аллі і голова Великохутірської сільскої ради Тетяна Сергієнко.
Перед учасниками свята виступили учні школи з показовими художньо-спортивними номерами! А потім відбувся турнір участь в якому в команді свого колективу прийняв і сам Леонід Печериця разом зі своїми двома синами а також учасниками спортивної частини свята стали і в минулому провідні гравці харківської волейбольної школи майстри спорту : Олександр Бєляєв, Віталій Доляченко, Ігор Разіньков.
На відкритті змагань та святі спорту виступив Віктор Христоєв та передав слова вітання всім учасникам та гостям турніру від очільника НОК України Сергія Бубки. 
За підсумками змагань перше місце посіла команда господарів з сільськогосподарського колективу "Червоний партизан" другими стали спортсмени з Краснограду третіми команда волейболістів з Балаклії а четвертими з районного центру Шевченкове. Вручення нагород та вшанування як переможців ювілейного турніру «Кубку мужності» так і 
відкритої спартакіади села Великі Хутори по п’яти видах спорту в особистій та командній першості відбулась за запрошенням гостинного голови Леоніда Печериці на спільному театралізованому заході за участі всіх учасників турніру та мешканців села..
Дуже доречно хочеться сказати слова народної селянської мудрості «Хвала рукам –що пахнуть хлібом».
Спільне фото по закінченню! До зустрічі на 41 турнірі.