bosco
mtc
samsung
arena

На виконання доручення голови Харківської обласної державної адміністрації Ю. О. Світличної у серед дітей віком від 12 до 14 років "Олімпійське лелеченя" та відповідного доручення з цього питання голови Харківської міської ради Г. А. Кернеса дано старт заходу в усіх школах.

Ініціатором і засновником Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» є Громадська організація "Національний олімпійський комітет України".

Захід спрямовано на реалізацію одного із важливих напрямів діяльності Міжнародного олімпійського комітету – заохотити дітей та молодь всього світу долучатись до спорту, сприйняти його філософію, жити за олімпійськими цінностями – дружби, досконалості та взаємоповаги, а також залучити їх до активних занять фізичною культурою та спортом і адаптувати до здорового способу життя. Участь у Заході здійснюється на добровільних засадах.
Захід проводиться НОК України разом з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України протягом кожного навчального року.

Основна мета Заходу – виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху – дружбі, взаємоповазі, солідарності, благородстві, прагненні досконалості; формування в них навичок і культури здорового засобу життя, залучення до активних занять фізичною культурою та спортом, підготовка до високопродуктивної праці.

Фінальну частину Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей "Олімпійське лелеченя" планується провети в один із днів у термін з 11 по 15 травня на спортивній базі КЗ КДЮСШ «ХТЗ» Харківської обласної ради. Остаточна дата буде узгоджена з усіма організаціями. Це спільний проект установ освіти молоді та спорту області разом з райдержадміністраціями та міськими радами і Відділення НОК України.


Старт надано!