bosco
mtc
samsung
arena

За підтримки Відділення НОК України в Харківській області, вперше за останні роки, в Красноградському районі за ініціативи сектору молоді та спорту районної державної адміністрації відбулись зимові юнацькі перегони в яких прийняли участь учбові заклади районного центру.

А відкриттю змагань передував Олімпійський урок в колективі педагогічного коледжу за участю голови районної державної адміністрації Євгена Третякова, який привітав учасників зібрання. Учасники уроку мали можливість познайомитися з історію участі спортсменів України в зимових Олімпійських іграх, починаючи з 1994 року - Олімпійські ігри в Ліллехаммері, до сьогодення.

Звертаючись до учасників уроку, голова районної державної адміністрації, побажав усім учасникам: "Знайдіть себе в житті та спорті. Перемагайте перш за все себе!" А після урочистостей всі вийшли на старт лижних перегонів разом з почесними гостями зимового фестивалю.

За підсумками перегонів перше місце посів колектив Педагогічного коледжу; друге місце колектив - медичного коледжу; третє місце - аграрного коледжу. Учасники фестивалю одностайно прийняли рішення про традиційне проведення районних зимових фестивалей! Всі отримали подарунки від організаторів та спонсорів а переможці Пам’ятні Кубки районної державної адміністрації та дипломи!