bosco
mtc
samsung
arena

У понеділок, 11 лютого, на XIV зимовому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі спортсмени з Харкоівської області розіграли перші комплекти нагород – у лижних гонках та шорт-треці.

Українські представники шорт-треку змагалися в індивідуальних дисциплінах на дистанції 1500 метрів й командою стартували у мікст-естафеті.

Треба відзначити, що в командному виступі наші юні спортсмени продемонстрували чудовий результат. Вони вийшли у півфінал, показавши найкращий час - 4:33.101 за всю історії виступів українців у мікст-естафетах на Європейських юнацьких олімпійських фестивалях.

Окрім цього, в індивідуальних виступах Микита Глотов фінішував з особистим рекордом 2:33.466.

«На 1500 метрів й Данило Федоренко, й Тетяна Зарванська могли бути у фіналах, але, на жаль, залишилася поза них. Приємно, що Микита, для якого це перший серйозний міжнародний старт в його кар'єрі, покращив свій особистий час. Шорт-трек – вид спорту, в якому завжди є шанси на медаль, але для того, щоб використати цей шанс, треба відповідати рівню суперника та намагатися бути вище за нього. У дівчат та хлопців попереду ще по два старти в індивідуальних дисциплінах та продовження виступів в міскт-естафеті, тож, готуємося та працюємо далі», - сказав нам наставник нашої команди з шорт-треку на ЄЮОФ-2019 Віталій Сівак.

Відзначимо, 12 лютого хлопці та дівчата розіграють медалі на дистанціях 500 метрів, а 15-го – на 100 м та мікст-естафеті.