bosco
mtc
samsung
arena

З 29 січня по 04 лютого 2019 року в місті Львів, відбувся Чемпіонат України зі стрільби з лука. У змаганнях брали участь спортсмени з 6 областей України. Учасники змагань змагались у категорії класичний та блочний лук.
ЗМС України - Віктор Рубан встановив рекорд України у вправі М-3х2 набравши 596 очок з 600, але нажаль не зміг увійти у трійку призерів, завершивши змагання на 4 місці серед чоловіків у категорії класичний лук. 
Серед юніорів у категорії класичний лук в особистому заліку, бронзу завоював вихованець КЗ ХМ СДЮСШОР «Комунар» - Каменський Володимир, срібло отримав львів’янин Панциру Олександр, золото дісталося Кожакарю Івану з Чернівецької області.
Серед чоловіків у категорії блочний лук в особистому заліку, золото здобув харків’янин Головко Вадим, срібло дісталося спортсмену з м. Києва бронза – спортсмену з Львівщини. 
У командній першості серед юніорів у класичному луці, переможцями стала команда Чернівецька-1, друге та третє місце посіли Харківські команди: Харківська-1(Грекулов Олександр, Дікань Леонід, Каменський Володимир), Харківська-2 (Бойко Михайло, Кравчук Микита, Гуліч Ігор).
Вперше норматив майстра спорту України зі стрільби з лука, виконав вихованець КЗ ХМ СДЮСШОР «Комунар» - Доля Владислав у вправі М-3х2, набравши 572 очок.
За підсумками цих змагань проводився відбір до Чемпіонату Європи серед дорослих та юніорів (який відбудеться 28.02-03.03.2019 року у Туреччині), куди увійшли 5 вихованців КЗ ХМ СДЮСШОР «Комунар»: Оніщук Валерія, Грекулов Олександр, Каменський Володимир, Дікань Леонід. 
У загальнокомандному заліку, збірна команда Харківської області посіла 4 місце.