bosco
mtc
samsung
arena

Спільний проект членів Відділення НОК України в Харківській області та управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації втілено в життя! Вчора після закінчення засідання Асамблеї відділення НОК України в Харківській області учасники зібрання спільно зі спортивною громадськістю області та міста Харкова ветеранами спорту спортсменами учасниками Ігор Олімпіади керівництвом та представниками федерації футболу області та футбольного клубу "Металіст 1925" студентами та викладачами Національного педагогічного університету імені Г С Сковороди та Державної академії фізичної культури прийняли участь у відкритті на фасаді Академії меморіальних дошок пам’яті видатним організаторам фізкультурно -спортивного руху в Харківській області та України вченим та педагогам:

Зубу Віталію Микитовичу

(1червня 1928 – 6 березня 2018)

спортсмен, заслужений тренер України з футболу, заслужений працівник фізичної культури і спорту України. Організатор, вчений, педагог, голова Харківського обласного спорткомітету у 1976 - 1990 рр.

Філю Степану Миколайовичу

(14 квітня 1929 – 3 грудня 2007)

видатний спеціаліст в галузі теорії та методики фізичного виховання, організатор спорту, кандидат педагогічних наук, професор. Перший ректор відновленого в м. Харкові спортивного закладу вищої освіти – Харківської державної академії фізичної культури.

 

ЗІ словами привітання до учасників мітингу-пам’яті виступили та звернулися: Сергій Стороженко - радник голови Харківської обласної державної адміністрації голова засновників ФК «Металіст 1925», Михайло Пилипчук -депутат Харківської обласної ради , Олександр Тюрін -виконавчий директор федерації футболу міста Харкова, Іван Прокопенко - ректор Національного педагогічного університету, Володимир Кривенцов – свого часу завідуючий відділом спорту та фізичної культури об’єднання профспілок області, Вячеслав Мулік – завідуючий кафедрою олімпійського та професійного спорту, професор ХДАФК, Віктор Христоєв -голова Відділення НОК України в Харківській області. В зв’язку з хворобою дружини Таїсі Зуб від сім’ї Віталія Зуба прийняв участь в заході - Віталій Столєтній один з внуків прославленого спортсмена організатора спорту тренера. Під звуки Гімну України пам’ятні дошки були відкрито! Рішенням Асамблеї Відділення велика група спортивного активу керівників колективів спорту організаторів фізкультурного та футбольного руху в області та Заслужений скульптор України Олександр Рідний - автор проекту втіленого в життя нагороджені Почесними грамотами Відділення НОК України в Харківській області!