bosco
mtc
samsung
arena

05/12/2018 в колективі Харківського Національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка відбувся Олімпійський урок та олімпійська вікторина за участі учасників Олімпійських Ігор, прославлених спортсменів: 
Заслуженого тренера України, МСУМК з настільного тенісу - Олени Ковтун; 
МСУМК з легкої атлетики - Олександри Рижкової; 
Заслуженого майстра спорту з плавання, учасника Параолімпійських Ігор - Максима Веракси.

В заході прийняли участь та виступили перед учасниками зібрання перший проректор Університету, професор, доктор технічних наук - Микола Лисиченко; Віктор Христоєв голова Відділення НОК України в Харківській області, Віталій Снопок голова спортивного товариства «Колос», директор ДЮСШ «СПАРТАК» Заслужений тренер України - Ігор Туннік.

Віктор Христоєв за дорученням Відділення НОК України привітав присутніх з проведенням підсумкового Олімпійського уроку та передав привітання та найкращі побажання від очільника НОК України Сергія Бубки. Колектив Університету вносить вагомий внесок в пропаганду та розвиток спорту і олімпійського руху, не тільки в Харківському регіоні, а і на міжнародній арені, а його студенти виступають на Чемпіонатах світу та Європи, серед яких майстри спорту міжнародного класу з греко-римської боротьби Ярослав Фільчаков та Семен Новіков, учасники уроку, а випускник закладу, Валерій Мовчан, став Олімпійським чемпіоном в 1980 році.

Велика група викладачів, керівників, студентів вищого закладу освіти була нагороджена Почесними грамотами, Дипломами та Подяками Відділення та Олімпійською літературою від НОК України. Почесною грамотою Відділення, яку отримав перший проректор університету нагороджено Колектив Національного технічного Університету сільського господарства імені Петра Василенка, ректор Нанка Олександр, за значний вклад в пропаганду та розвиток спорту та Олімпійського руху в Харківському регіоні. Не залишились без нагород і учасники 21 Спартакіади Університету, які з рук першого проректора Миколи Лисиченка отримали Памятні Кубки та медалі. Від організаторів свята виступили завідуючий кафедрою фізичного виховання і спорту Леонід Гринь та голова комітету у справах молоді, доцент кафедри ЮНЕСКО Наталія Моїсеєва.

Для учасників свята, яких в актовому залі зібралось понад 500 чоловік, свою майстерність спільно показали, як майстри спорту з акробатики, так і майстри художньої самодіяльності. А для всіх учасників уроку Олександра Рижкова та Олена Ковтун провели Олімпійську вікторину з історії, як Міжнародного олімпійського руху, так і харківського спорту. А за вірні відповіді учасники отриували подарунки від Олімпійців Слобожанщини.
Весь урок, який тримав за часом студентську пару пройшов під егідою Ролі та місця спорту в досяжності цілей в області сталого розвитку та обєднання суспільства за для затвердження миру втілення загальних цінностей та принципів терпимості і поваги, де спорт відіграє не останню роль.

А на згадку фотографія з учасниками Олімпійського уроку.