bosco
mtc
samsung
arena

Перелік першочергових проектів, які будуть фінансуватися в наступному році, затвердили в рамках Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2019 рік.

Відповідне рішення підтримали депутати Харківської обласної ради під час пленарного засідання XVIII сесії, яке відбулося 6 грудня.

За інформацією директора Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Андрія Колоса, при розробці програми за основу взяли прогноз економічного і соціального розвитку України на 2019 - 2021 роки, затверджений постановою Кабінету міністрів.

П'ята частина програми містить перелік об'єктів, які будуть будувати і реконструювати в області в 2019 році. Всього в переліку 451 об'єкт, з них 290 визначені як першочергові.

Що стосується нашої сфери:

У сфері фізкультури і спорту роботи проводитимуть, щонайменше, на 28 об'єктах. Серед них - будівництво фізкультурно-оздоровчих комплексів в Дергачівському, Краснокутському, Чугуївському районах, містах Люботин і Мерефа, а також реконструкція ФК «Донець» в місті Ізюм з пристроєм басейну. Триватиме будівництво спортмайданчиків і футбольних полів зі штучним покриттям. Також кошти планується виділяти на ремонт будівель спортивних шкіл.