bosco
mtc
samsung
arena

Відбулось засідання комісії щодо визначення кращого спортсмена місяця за підсумками виступів в жовтні 2018 року на Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях.

Це спільний проект Відділення НОК України в Харківській області, Управління у справах молоді та спорту обласної державної адміністрації, ПАТ "ФЕД", спортивних організацій області, міста Харкова та спортивних журналістів.

Кращим спортсменом області одноголосно обрано Заслуженого майстра спорту України - Еліну Михайлівну Світоліну — тенісистку, четверту ракетку світу в рейтингу WTA, станом на кінець сезону 2018 року. Виграла 13 турнірів WTA в одиночному розряді та два — в парному. Чемпіонка підсумкового турніру WTA Finals 2018 року. Діставалася чвертьфіналів на Відкритому чемпіонаті Франції 2015 і 2017 років, Відкритому чемпіонаті Австралії 2018 року та на Олімпійських іграх 2016 року. В жовтні талановита українка, перша ракетка країни і четверта ракетку світу досягла видатних результатів. Еліна встановила історичне досягнення, здобувши перемогу у підсумковому турнірі жіночої тенісної асоціації (WTA), що зібрав у Сінгапурі 8 найкращих тенісисток Планети.
Еліна Світоліна стала першою тенісисткою з України, яка перемогла в цих дуже престижних змаганнях.

Також члени комісії відзначили нагородою "Спортивна Зірка Слобожанщини" Сапронова Юрія Анатолійовича - бізнесмена, мецената спорту, який став її спонсором і забезпечував найкращі можливості для підготовки Еліни до Міжнародних змагань, який з 12-ти років Еліни Світоліної став її спонсором і, зокрема з 2007 року, щоб забезпечити найкращі можливості для підготовки Еліни до Міжнародних змагань, запросив переїхати з Одеси до Харкова!

Національний олімпійський комітет України ухвалив рішення відзначити тенісистку Еліну Світоліну спеціальною високою нагородою «Гордість України».