bosco
mtc
samsung
arena

17/10/2018 в приміщенні Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, за участі начальника управління Віталія Кириленка, заступника начальника Сергія Христоєва, першого заступника голови обласного фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" Василя Гур'єва, директора обласної дитячо-юнацької спортивної школи товариства "Колос" Володимпира Стріляєва, учасника Олімпійських Ігор майстра спорту України міжнародного класу заступника директора обласної ШВСМ Сергія Приза, голови федерації велоспорту Олександра Заяріна та представників засобів масової інформації відбулось вшанування кращого спортсмена Харківської області за підсумками виступів у вересні поточного року, як на міжнародних, так і Всеукраїнських змаганнях. Майстра спорту України міжнародного класу з маунтінбайку - Ірини Попової та її тренера Заслуженного тренера України - Романа Коробова! 
Ірина Попова нагороджена спільною відзнакою Управління та Відділення НОК України "Спортивна зірка Слобожанщини". Також нагороду отримав її ообистий тренер Роман Коробов як кращий тренер Харківської області! 
За досягнення видатних спортивних результатів та особистий внесок в пропаганду та розвиток олімпійського руху спортсмен та тренер нагороджені Почесною грамотою Відділення та цінним подарунком. 


Це спіьний проект спортивних організацій області та колективу Правління ПАТ "ФЕД".
Після церемонії нагородження фотографування на память, зустріч з представниками засобів масової інформації та предметна розмова по підготовці до чемпіонату світу в Китаї та до відбору на Ігри Олімпіади 2020 в Токіо.

Звіт про проведення Олімпійського уроку 2018 рік.

Загальна кількість учасників: 5695. Олімпійський тиждень - Загальна кількість учасників: 6570.

Ось перелік тих заходів якими жила спортивна Балакліївщина:


Святкова лінійка, присвячена загальноліцейському святу «День Здоров’я», олімпійський біг, спортивно-розважальні естафети (галявина біля річки, стадіон «Вимпел»)
Естафети, конкурси, стрибки в довжину, біг (стадіон)
Змагання "Веселі старти" (спортивний майданчик)
Веселі старти, міні-футбол, екскурсія (спортивний майданчик)
Спортивні змагання «Веселі старти», «Старти надій» (спортивний майданчик)
Малі Олімпійські ігри (спортивний майданчик Довгалівської ЗОШ)
Змагання з «Малюкболу», з футболу, легкої атлетики
Урочисте відкриття олімпійського тижня, змагання з футболу, волейболу. Проведення розваг (спортивний майданчик )
Спортивні змагання «Веселі старти», «Олімпійська надія», Конкурс малюнків на спортивну тематику, конкурс стіннівок «Фізкультура і спорт у нашому житті», Квест «Олімпійська мандрівка»
Спортивні змагання «Веселі старти, «Юні олімпійці» (спортивний майданчик Гусарівської ЗОШ)
Спортивні змагання «Швидше. Вище. Сильніше», «Олімпійська віра», легкоатлетичні змагання (спортивний майданчик)
Захід «Здорові та рухливі, сильні та красиві»
Змагання з футболу, настільного тенісу, волейболу, шкільна спартакіада (спортивний майданчик, футбольне поле
Спортивні змагання «Старти надій», змагання з футболу (спортивний м майданчик)
Легкоатлетичні змагання для учнів 8-11 класів.
Олімпійська вікторина. Змагання з футболу
Спортивне свято «Здоровим бути модно» (спортивний майданчик)
Спортивне свято «Спорт – здоров’я, сила духу і краса» (спортивний майданчик)
Спортивні змагання «Веселі старти», спортивні естафети (шкільний майданчик, стадіон «Уембл» 
Загальношкільне свято спорту та здоров’я (спортивний майданчик)
Спортивні змагання
Стадіон селища «Газовик»
Спортивна естафета. Змагання з футболу, настільного тенісу (спортивний майданчик)
Спортивне свято «Швидше! Вище! Сильніше!»
Шкільний стадіон
Спортивне свято «Спорт, творчість, краса», ігри та розваги на свіжому повітрі, футбольний турнір (спортивний майданчик)
Веселі старти, змагання з настільного тенісу, футболу, волейболу (спортивний майданчик)
Спортивно-розважальне свято «Сильні, спритні, здорові». Спортивні змагання, Олімпійський флешмоб, конкурс малюнків (спортивний майданчик)
Спортивні естафети (спортивний майданчик)
Спортивні змагання «У країні Олімпії», веселі естафети, футбол, зустріч з видатним майстром з гирьового спорту
Веселі естафети, конкурс малюнків, футбол (спортивний майданчик)
«Веселі старти» (спортивний майданчик)
Веселі старти, міні-футбол, історія Олімпійського руху (спортивний майданчик)

Районне спортивно-масове свято та Парад спортсменів присвячене Дню фізичної культури та спорту на центральній площі м. Балаклія.

 


В ході проведення Олімпійського уроку учасники дізналися про історію виникнення та проведення Олімпійських ігор, про українських олімпійців та їх перемоги.
Запрошені на спортивні свята та заходи ветерани спорту та проовідні спортсмени району розповіли про професійні здобутки , тим самим показуючи на власному прикладі підростаючому поколінню, що здоровий спосіб життя, прагнення до перемоги та наполегливість відкриє їм шлях до здійснення мрій.
Розповідь про Олімпійські ігри, досягнення українських олімпійців, вікторина «Історія олімпійських ігор»,
Перегляд відеороликів про олімпійські ігри.

Ось далеко не весь перелік заходів. А головне цим олімпійські спортивні будні мешканців району не скінчилися.

СПОРТИНЕ ЖИТТЯ РАЙОНУ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ !

На базі КЗ "Козачолопанський ліцей" відбувся Олімпійський урок-презентація, присвячена ІІІ Юнацьким олімпімпійським іграм в Буенос - Айресі. З метою пропаганди здорового способу життя, розвитку олімпійського руху, шляхом залучення широких верств населення до занять спортом.

Олімпійський урок мав на меті навчання та виховання учнів під знаком ідей і принципів олімпізму, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізкультурою і спортом. В ході проведення відкритого уроку учні школи дізналися про історію виникнення та проведення Олімпійських ігор, про українських олімпійців та їх перемоги. Під час Олімпійського уроку учням демонстрували відеоролики, презентації олімпійської тематики, за допомогою яких ознайомлювали учнів з історією олімпійського руху. З великою зацікавленістю учні долучалися до діалогу та ділилися своїми знаннями у спорті. Учні призери та переможці шкільних заходів що тривали в рамках Олімпійського уроку та Олімпійського тижня були відзначені продукцією олімпійського комітету України та його Відділення в Харківській області.

Сектором у справах молоді та спорту районної державної адміністрації, спільно з районною організацією ВФСТ «Колос» за сприянням Харківського відділення Національного олімпійського комітету, директором РО ВФСТ «Колос», інструктором по спорту при Дергачівській міській раді, проведено Олімпійський урок з вихованцями старшої та середньої групи ДЮСШ «Колос». Метою заходу було поширення ідей Олімпізму, активізація фізкультурно-масового руху, формування у дітей та молоді мотивації до здорового способу життя, долучення до занять спортом. Заняття спортом роблять людину сильнішою, успішною, вчать перемагати і не зупинятися перед перешкодами. Відбулася зустріч-бесіда з легендарним тренером, автором книги по професійному фут залу з Безпорочним О.Л., який розповів дітям про свої професіональні здобутки та провів з вихованцями тренерський майстер клас .У рамках Олімпійського уроку були проведені спортивні змагання з міні-футболу, в яких діти проявили свої сили та спритність. Переможці отримали подарунки з олімпійською атрибутикою. Займайтесь спортом, адже спорт – це життя, здоров’я, він загартовує силу духу та характер. Тим хто планує пов’язати із спортом своє життя, бажаємо майбутніх перемог на Олімпійській арені.

Презентація книг та статей за темою Олімпійської України. Схвальні відгуки відвідувачів. Представлена література та періодика переглянута 205 читачами, 18 чол. взяли додому зразки виставкової літератури.
Спортивні змагання, розважальні легкоатлетичні естафети, уроки олімпізму проведені в 16 ЗНЗ, всього охоплено 850 чол. Переможці та призери спортивних акцій отримали медалі, грамоти, призи та сувеніри від НОК. 
При 9 сільських клубних закладах діють фізкультурно-оздоровчі формування. 6 клубних закладів, маючи належну МТБ, провели турніри з тенісу настільного. Переможці та призери спортивних акцій отримали медалі, грамоти, призи та сувеніри від НОК. 
Презентація книг за темою підготовки юних спортсменів. Схвальні відгуки відвідувачів. Представлена література переглянута 39 читачами, 6 чол. взяли додому зразки презентованої літератури.
Рухливі ігри на свіжому повітрі, які дійшли до нас з давнини. Учасниками є діти молодшого та середнього віку. Акція проведена на майданчиках центрального парку селища. Схвальні відгуки 35 учасників. Прищеплення дітям шанобливого ставлення до спорту і здорового способу життя.
Презентація книг за темою видатних спортсменів-олімпійців. Схвальні відгуки відвідувачів. Представлена література переглянута 41 читачем, 8 чол. взяли додому зразки презентованої літератури.
Бесіда з метою профілактики захворювань, із залученням фахівців місцевого ФАПу та ЗОШ. Схвальні відгуки відвідувачів. Рекомендовано переглянути відповідну літературу, наявну в бібліотеці. Залучено 27 чол.,5 чол. взяли додому зразки рекомендованої літератури. 
Рухливі ігри на свіжому повітрі. Учасниками є діти дошкільного та молодшого шкільного віку. Акція проведена на новозбудованому дитячому майданчику. Схвальні відгуки 39 учасників, в тому числі й батьків дітей. Прищеплення дітям шанобливого ставлення до спорту і здорового способу життя.
Розважально-ігрова програма (поєднання інтелектуальних завдань зі спортивними випробуваннями). Залучено старшокласників, учнівську молодь (всього 63 чол.). Прищеплення молоді шанобливого ставлення до спорту і здорового способу життя. Переможців відзначено грамотами та сувенірами від НОК.
Вшанування людей, які присвятили себе спорту і є активними учасниками фізкультурно-оздоровчого руху протягом всього життя. Охоплено 215 чол. людей старшого віку. Виховання підростаючого покоління на прикладах спортивного довголіття, вірного служіння фізичній культурі та спорту. Відзначення ветеранів спорту грамотами та подарунками. 
Інформування дітей та молоді про широкий спектр корисних сайтів для фізичного самовдосконалення, персональних тренувань, підготовки до спортивних змагань. Рекомендації 18 бібліотек, які комп’ютеризовані і є вільний доступ до інтернету. 
Урочиста програма за темою Олімпійської України. Залучено широкий загал односельчан (всього 50 чол.). Інформування про досягнення олімпійських спортсменів України. Популяризація олімпійського руху, ідей олімпізму..
Розважально-ігрова програма. Залучено дітей середнього шкільного віку (всього 33 чол.). Прищеплення дітям шанобливого ставлення до спорту і здорового способу життя. 
Розважально-ігрова програма (поєднання інтелектуальних завдань з рухливими випробуваннями). Залучено старшокласників (всього 26 чол.). Прищеплення молоді шанобливого ставлення до спорту і здорового способу життя. Переможців відзначено грамотами та сувенірами від НОК.
І все це пройшло : Сахновщинська центральна районна бібліотека, Сахновщинська районна дитяча бібліотека, Гришівська, Олійниківська, Мар’ївська сільські бібліотеки-філії
Загальноосвітні навчальні заклади району,
районний стадіон «Колос»
Володимирівський, Орільський, Новодмитрівський, Дубовогрядський, Аполлонівський, Новочернещинський
сільські клубні заклади
Огіївська сільська бібліотека сімейного читання
Сахновщинський районний Будинок культури
Сахновщинська районна дитяча бібліотека
Сугарівська сільська бібліотека-музей
Костянтинівський сільський Будинок культури 
Шевченківський сільський Будинок культури
Всьго було охоплено заходами Олімпійського тиждня1777 чоловік!
Відкритий Олімпійський урок Сахновщинський районний стадіон «Колос» Спортивно-мистецьке свято «Ми – майбутні олімпійці!» 480 учасників. Привітання зі святом керівництва району. оказові виступи спортсменів Сахновщини. Проведення спортивно-розважальних програм для школярів 3 шкіл селища (Сахновщинської ЗОШ № 1, Сахновщинської ЗОШ № 2, Сахновщинського НРЦ). Схвальні відгуки учасників. Популяризація олімпійського руху, здорового способу життя. 
Роби з нами, роби як ми, роби краще за нас!