samsung
arena

Чемпіонат України. «Барком-Кажан» - «Локомотив» Харків'яни виграли 3 матч серії

Вівторок, 24 квітня Львів 3 матч фінальної серії

«Барком-Кажан» (Львів) - «Локомотив» (Харків) 2: 3 (25:21, 22:25 25:19, 23:25 9:15)

Рахунок в серії 2: 1

Відео:

«Локомотив» продовжив свою боротьбу за чемпіонський титул, у Львові здолавши місцевий «Барком» в п'ятисетовому протистоянні. Вперше в цій серії претенденти на золоті нагороди дісталися до тай-брейка.

Якщо взяти шанси команд напередодні третьої гри, то у «Локомотива», який до цього програв «Барк» шість матчів поспіль (включаючи кубкову зустріч і регулярний чемпіонат), їх здавалося б і трохи. Але нинішнє протистояння - боротьба за титул чемпіона. І вся статистика може тільки вважатися статистикою. На майданчик в спорткомплексі «Галичина» у Львові вийшов зовсім інший «Локомотив», ніж був у попередніх іграх.

Хоча перша партія і вийшла як би продовженням двох стартових матчів серії, далі все пішло зовсім за іншим сценарієм. Полетіла подача у харків'ян, але найголовніше - був зовсім інший настрій на гру у підопічних Ігоря Зябліцева. І другий сет вийшов, можна сказати, переломним у матчі. Його харків'яни взяли впевнено провівши кінцівку. Відчувалося, що «Локомотив» має серйозний намір повернути інтригу в боротьбу за титул.

Це відчув і «Барком», який зумів впевнено повести в третій партії і завершити її в свою користь. Здавалося б, до заповітного титулу чемпіона львів'янам залишається зробити лише крок. Але на шляху господарів майданчика в цей день був «Локомотив». Четвертий сет команда Ігоря Зябліцева зіграла так, як ні разу ще в цій серії. Вирішальний розіграш був вельми показовий: за рахунку 22:24 на користь «Локомотива» харків'яни взяли подачу Володимира Тевкуна і капітан «Локо» Юрій Томін холоднокровно зіграв «блок-аут».

Після такого завершення сету було видно що у «Баркома» поменшало впевненості в успішному для себе результаті матчу, і про нагородження думати ще рано. П'ятий сет «Локомотив» почав на куражі. Потужними подачами харків'яни вибили з прийому суперника, і впевнено захопивши ініціативу довели справу до перемоги. Неподання Юрій Паласюк завершила вкорочений партію.

Тепер завтра о 18:00 суперники в боротьбі за чемпіонський титул вийдуть на майданчик у Львові знову. «Локомотиву» потрібно швидше відновити сили (яких разом з емоціями було витрачено чимало) і готується до гри з тим же настроєм, що і на сьогоднішній матч.

Відбудеться фінал Харківської шкільної баскетбольної ліги 5х5

7 травня в спортивному комплексі «Локомотив» (вул. Велика Панасівська, 90) відбудуться фінальні ігри Харківської шкільної баскетбольної ліги (баскетбол 5х5). Змагання пройдуть за таким розкладом:

14.00 - матч за 1 місце серед юнаків 7-8 класів;

15.00 - матч за 1 місце серед дівчат 9-11 класів;

16.00 - матч за 1 місце серед юнаків 9-11 класів.

#ХарківНОК #ХарьковнОК #KharkivNOC #баскетбол

Юні самбісти Харківщини перемогли на Кубку України
Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

21 і 22 квітня в місті Бахмут Донецької області відбувся Кубок України з боротьби самбо серед кадетів. Участь в змаганнях взяли 180 юних самбістів з 12 регіонів країни. Спортсмени Харківської області вибороли 4 золоті та 4 срібні нагороди.

У командному заліку збірна Харківської області посіла перше місце. Друге було за самбістами Дніпропетровської області, третє зайняла команда Донецької області.

#ХарківНОК #ХарьковНОК #KharkivNOC #самбо

Вітаємо з ЮБІЛЕЄМ Майстра спорту міжнародного класу з легкої атлетики, Почесного президента Федерації з легкої атлетики Харківської області,члена відділення НОК України в Харківській області , члена НОК України начальника управління у справах молоді та спору Харківської обласної державної адмністрації КИРИЛЕНКА ВІТАЛІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА. Шановний Віталій Володимировичу, вся олімпійська родина Слобожанщини вітає Вас зі святом, ми бажаємо нових спортивних та життєвих звершень, мирного неба над головою, безмежного щастя та міцного здоров'я, миру, добра та процвітання!

Юні велогонщики завоювали нагороди чемпіонату України

Перший етап змагань з велоспорту на шосе в парній гонці на час і критериум серед юнаків та молодших юнаків відбулися в місті Кропивницький.

Участь в чемпіонаті взяли участь понад 200 спортсменів з різних куточків країни, а по їх підсумками харків'яни завоювали 2 золоті, 2 срібні та 1 бронзову медаль.

У віковій категорії «юнаки» (2004-2005 р.н.) золоту медаль в гонці «критеріум» завоював Валентин Кабашний. Крім того, на рахунку Валентина була бронзова медаль в парних гонках на час, яку він отримав разом з Андрієм Деркачева.

У цій же віковій групі в змаганнях серед дівчат харків'янки Сухопалова Марія і Софія Трубчанинова зайняли в гонці «критеріум» перше і друге місце, відповідно, а в дуеті завоювали «срібло» в парних гонках.

У змаганнях серед молодших юнаків та дівчат (2002-2003 р.н.) харківським спортсменам, на жаль, увійти в число призерів не вдалося. Близькі до медалей були Аліна Богдан і Анастасія Івко, які в парних гонках фінішували на четвертому місці. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.